Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5