Titles you rated
Shrek 2Rated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0