Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0