Movies
Ratings
820
Poor ThingsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.0- The Birth of KoreaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SlumberlandRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 0.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
FracturedRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
FinchRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
The MauritanianRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 1.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.0