Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.5- Daddy FishRated ★ 3.5
- JealousyRated ★ 4.0
- VirtueRated ★ 3.5
Tree of HeavenRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 4.5- Doctor KkaengRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
Which Star Are You From?Rated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 5.0- Star in My HeartRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 4.0- BodyguardRated ★ 1.5
LoversRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 3.5