Movies
Ratings
251
MaleficentRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5