Series
Ratings
133- GokusenRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5