Titles you rated
VeteranRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
QuickRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.0