Titles you rated
The Wizard of OzRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5