Series
Ratings
232
WeedsRated ★ 3.0
WeedsRated ★ 3.5
WeedsRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 2.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 0.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.0
Mad UnicornRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Offline LoveRated ★ 1.0
Designated SurvivorRated ★ 1.0