Series
Ratings
15
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5