Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5