Series
Ratings
47
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 2.5
Wild RomanceRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0