Movies
Ratings
729
Saw IVRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
UnbrokenRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Shin Suk-ki BluesRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.5
Make It BigRated ★ 2.0
Jungle JuiceRated ★ 2.0
ChampionRated ★ 3.0
Bet On My DiscoRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
CartRated ★ 2.5
10 MinutesRated ★ 4.0