Movies
Ratings
501
Swiss Army ManRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Bright StarRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 4.0