Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0