Movies
Ratings
116
We Bought a ZooRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.5
JawsRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0