Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0