Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
OnceRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 4.5
UpRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
The HostRated ★ 2.0