Titles you rated
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0