Titles you rated
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When the Stars GossipRated ★ 1.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Serendipity's EmbraceRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0- Miss Night and DayRated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5