Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0