Titles you rated
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0