Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0- Han River BalladRated ★ 1.0
PunchRated ★ 0.5
LobbyistRated ★ 2.5
Hometown LegendsRated ★ 3.0- The Great AmbitionRated ★ 0.5
- You Are My DestinyRated ★ 0.5
- Full of SunRated ★ 1.0
The King and IRated ★ 0.5
Merry Go RoundRated ★ 0.5
Shin DonRated ★ 0.5
Princess AuroraRated ★ 0.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 0.5
- Inspector GadgetRated ★ 3.0
- TerroirRated ★ 2.0
- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 2.0
Love & LawRated ★ 0.5
Air CityRated ★ 2.5
Spring WaltzRated ★ 0.5
Veronica MarsRated ★ 3.5