Titles you rated
The Way HomeRated ★ 3.5
Enter the DragonRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The StingRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0