Movies
Ratings
511
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
MantisRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.0
WickedRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.0