Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
The Witcher Season 4Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Witcher Season 3Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5