Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.5
Ender's GameRated ★ 0.5
The MatrixRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0