Movies
Ratings
160
Fists of LegendRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0