Movies
Ratings
22
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0