Movies
Ratings
263
AliensRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0