Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Terra NovaRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5