Titles you rated
The GorgeRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.5