Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5