Series
Ratings
137
I'm Standing on a Million LivesRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Interspecies ReviewersRated ★ 3.5- We Got Married Season 2Rated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.5