Movies
Ratings
154
WhiplashRated ★ 1.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.5
QuickRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 1.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.0