Movies
Ratings
119
Captain FantasticRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
We Are Your FriendsRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5