Movies
Ratings
200
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 1.0
TakenRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
MisbehaviorRated ★ 0.5
PandoraRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0