Titles you rated
MisfitsRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Community Season 5Rated ★ 1.5
Community Season 4Rated ★ 3.5
Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
SignalRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0