Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5