Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0