Titles you rated
BargainRated ★ 2.0
Man of MenRated ★ 1.5
Forever the MomentRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 2.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
HostelRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5