Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
KagemushaRated ★ 4.0
RanRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5