Movies
Ratings
685
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 3.0
ShortcomingsRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0