Movies
Ratings
191
ThorRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 1.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5