Series
Ratings
109- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
BigRated ★ 2.0
PreacherRated ★ 4.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0