Movies
Ratings
830
Weathering With YouRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
TrollRated ★ 1.5
PearlRated ★ 1.5
Knock at the CabinRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Paddington 2Rated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.0
PaddingtonRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0