Series
Ratings
17- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0