Titles you rated
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0