Titles you rated
Sing: ThrillerRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0